اجاره سند ملکی در شرق تهران

اگر دستگیر شده و مجبور شوید برای رسیدگی به اتهامات وارد شده به دادگاه بروید، پلیس برای اولین حضورتان در دادگاه تاریخ تعیین می کند. مهم است که قبل از مراجعه به دادگاه با یک وکیل صحبت کنید. وکیل می تواند به شما کمک کند که ماجرا را بگویید و می داند روند دادگاه چگونه کار می کند. شما می توانید برای قرار وثیقه خود، جهت اجاره سند ملکی در شرق تهران اقدام کنید. در این خصوص، گروه حقوقی سون ، شما را یاری می کنند.

اجاره سند ملکی در شرق تهران

شرایط قرار وثیقه

معمولاً دادگاه شما در منطقه ای است که در آن بازداشت شده اید. اگر در زندان هستید، کارکنان ترتیبی می ‌دهند تا شما را برای اولین حضورتان به دادگاه ببرند. اگر نمی‌توانید به دادگاه بروید، باید دلیل موجهی برای عدم حضور داشته باشید و مطمئن شوید که وکیل و کارمند دادگاه شما اطلاع دارند. این مسئولیت شماست که تاریخ دادگاه بعدی خود را بدانید و در آنجا حضور داشته باشید. اگر به دادگاه مراجعه نکنید، قاضی می تواند دوباره شما را بازداشت کند. ضمن آن که برای جلوگیری از زندانی شدن خود، می توانید از اجاره سند ملکی در شرق تهران برای وثیقه خود استفاده کنید.

حضور در دادگاه

قبل از مراجعه به دادگاه، باید با وکیل خود ملاقات کنید. این خیلی اهمیت دارد. وکیل شما به شواهد و مدارک نگاه می کند و در مورد چگونگی انجام پرونده های مشابه، به شما مشاوره می دهد. ایده خوبی است که به طور جدی در مورد هر چیزی که وکیلتان می گوید فکر کنید تا بتوانید تصمیمات خوبی بگیرید.

اگر شما و وکیلتان به این نتیجه رسیدید که باید به جرم خود اعتراف کنید، دادگاه برای صدور حکم ترتیبی می دهد تا قاضی بتواند شما را محکوم کند. در زمان صدور حکم، قاضی در مورد آزادی شما و شرایط آزادی تصمیم می گیرد. اگر اعتراف به بی گناهی کردید، پرونده شما باید به محاکمه برود و دادستان باید پرونده را بدون تردید، اثبات کند. در این شرایط می توانید با اجاره سند ملکی در شرق تهران ، امکان آزادی تا جلسه محاکمه را داشته باشید.

وکیل شما ترتیب هماهنگی دادگاه را می دهد و قاضی پرونده، جلسه را تا آن زمان به تاخیر یا تعویق می اندازد. اگر از بازداشت پلیس آزاد شده اید، به یاد داشته باشید که همچنان به شرایط آزادی خود پایبند باشید و در صورت شکستن آنها می توانید دوباره دستگیر شوید.

برای اتهامات کمتر جدی، ممکن است پرونده شما توسط کمیته عدالت اجتماعی رسیدگی شود. شما می توانید از داشتن سابقه کیفری دائمی اجتناب کنید، اما باید با اعتراف به گناه، مسئولیت اعمال خود را بپذیرید. کمیته، از اعضای جامعه شما تشکیل شده است و آنها تصمیم خواهند گرفت که برای رفع مشکلاتی که ایجاد کرده اید و جلوگیری از تکرار آنها چه کاری باید انجام دهید.

اگر پس از محاکمه یا پس از اعتراف به جرم، مجرم شناخته شوید، قاضی مجازاتی را برای شما تعیین می کند. شما باید با وکیل یا کارمند دادگاه خود در مورد آنچه در دادگاه اتفاق افتاده صحبت کنید. آنها به شما خواهند گفت که آیا باید جریمه بپردازید، با یک افسر آزمایشی ملاقات کنید یا از قوانین خاصی پیروی کنید. ضمن آنکه می توانید اجاره سند ملکی در شرق تهران را در نظر داشته باشید.

قاضی ممکن است شما را مشروط کند. این بدان معنی است که شما مجبور نیستید به زندان بروید، بلکه باید به یک افسر مشروط گزارش داده و کارهای دیگری را در جامعه خود انجام دهید. وظیفه افسر آزمایشی این است که مطمئن شود دستورات قاضی را اجرا می کنید.

برای مثال، ممکن است از شما خواسته شود که شب در خانه بمانید و افسر مشروط شما بررسی می کند تا مطمئن شود که در آنجا هستید. افسر مشروط شما می تواند به شما کمک کند تا برنامه ای تهیه کنید تا به شما در اجرای دستورات قاضی کمک کند.

رفتن به زندان

 1. اگر قاضی شما را به زندان بفرستد، پلیس معمولاً شما را به یکی از مراکز می برد. گاهی اوقات ممکن است بخواهید به فردی که به او صدمه زده اید، نشان دهید که متاسفید. به یاد داشته باشید که آنها باید ایمن باشند. گاهی اوقات بهتر است فرد را تنها بگذارید. قاضی همچنین ممکن است به شما دستور داده باشد که دوری کنید. با مدیر پرونده خود در مورد گزینه های خود و اینکه چگونه می توانید انتخاب های بهتری در آینده داشته باشید، یا برای اجاره سند ملکی در شرق تهران صحبت کنید.

اجاره سند ملکی در شرق تهران
اجاره سند ملکی در شرق تهران
اجاره سند ملکی در شرق تهران

خدمات وثیقه

 • اگر نمی توانید به دلیل زندانی بودن، کار خاصی را در راستای حل پرونده خود انجام دهید، یا به دلیل چیزی که قاضی دستور داده است، محدودیت دارید، اما باید در مورد آن صادق باشید. برای مثال اگر راننده کامیون هستید و گواهینامه شما به حالت تعلیق درآمده است، رئیس شما باید بداند.

  خدمات وثیقه، خدماتی در جهت آزادی شما، پیش از محاکمه را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل کند که نقش ها و مسئولیت های مقرر در اساسنامه عمومی، در رابطه با آزادی پیش از محاکمه و حضور در دادگاه محقق می شود. این با ارائه و اجاره سند ملکی در شرق تهران به سادگی محقق می شود.

  خدمات بزرگسالان خدماتی را به افرادی ارائه می دهد، به شرح زیر است:

  • افراد پس از محاکمه در قید وثیقه نگهداری شدند.
  • افرادی که شرایط آزادی پیش از محاکمه به دستور دادگاه دارند.
  • افرادی که پس از دستگیری توسط پلیس محلی بازداشت می شوند.

  خدمات وثیقه شامل کمک به دادگاه با ارائه خدمات مصاحبه و ارزیابی وثیقه در هر روز از سال است. کارکنان وثیقه در ساعات سنتی دادگاه کار می کنند و شرایط اجاره سند ملکی در شرق تهران بررسی خواهند کرد.

خدمات قبل از محاکمه

 • کارکنان وثیقه برای کسب اطلاعات در مورد افرادی که دستگیر شده اند و با وثیقه غیرمالی آزاد نشده اند یا وثیقه نپرداخته اند، با ادارات پلیس محلی تماس می گیرند. کارکنان وثیقه دادگاه، مصاحبه و تحقیقات وثیقه ای را انجام می دهند و بلافاصله دستور آزادی متهم را به میزان کافی برای اطمینان معقول از مراجعه شخص به دادگاه و تضمین معقول امنیت عمومی می دهند.

  پیشنهاد وثیقه بر اساس جرم، سوابق محکومیت قبلی متهم، سابقه حضور متهم پس از اعطای وثیقه، روابط خانوادگی متهم، سوابق شغلی، منابع مالی، شخصیت و وضعیت روحی و روابط اجتماعی است که همراه با اجاره سند ملکی در شرق تهران ، می تواند باعث آزادی متهم، پیش از محاکمه شود. در این خصوص، کارشناسان سون شما را راهنمایی خواهند کرد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اجاره سند در کرج
مقالات

اجاره سند در کرج

گاهی اوقات ممکن است به افرادی که توسط دادگاه ها قرار وثیقه داده می شود، حتی توسط دادگاه عالی، باید روزها منتظر بمانند تا مقامات

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.