وثیقه اجاره ای برای زندانی

هنگامی که تماس تلفنی دریافت می کنید مبنی بر اینکه یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستانتان دستگیر شده است، طبیعی است که ممکن است ندانید که چه کاری انجام دهید. در بیشتر موارد، شما می خواهید آنها را در اسرع وقت از زندان بیرون بیاورید، اما چگونه این کار را انجام می دهید؟ چگونه می توانید وثیقه اجاره ای برای زندانی را تهیه کنید؟ این فرایند چگونه کار می کند؟ مهم است که در اسرع وقت با یک وکیل تماس بگیرید. گروه حقوقی سون می تواند در این خصوص شما را یاری کرده و در خصوص تامین اجاره سند یا اجاره وثیقه ، خدمات لازم را به شما ارائه نماید.

وثیقه اجاره ای برای زندانی

اجرای وثیقه شخصی از زندان به چه معناست؟

وقتی فردی دستگیر می شود، ممکن است برای آزاد شدن از او خواسته شود وثیقه بپردازد. وثیقه به عنوان تضمینی است که اگر پلیس فرد را رها کند، تا تاریخ مقرر دادگاه حاضر شود و فرار نکند. اینکه آیا شخصی نیاز به پرداخت وثیقه دارد و چقدر است، به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله می توان به شدت اتهامات جنایی، اینکه آیا این شخص ممکن است خطری برای جامعه باشد، احتمال عدم حضور فرد در دادگاه و سوابق کیفری قبلی وی اشاره نموده که در وثیقه اجاره ای برای زندانی موثر است.

اگر شخصی دارای وثیقه باشد، تنظیم پرداخت به تنهایی از داخل زندان ممکن است، دشوار باشد. به همین دلیل، دوستان یا اعضای خانواده اغلب مجبورند یک فرد دستگیر شده را وثیقه بگذارند. هنگامی که متوجه شدید چقدر قرار وثیقه خواهد بود، می توانید در دفتر جلسه وثیقه در هر دادگاهی پرداخت کنید.

همچنین می‌توانید وثیقه نقدی را در مرکز بازپرداخت بپردازید، اگرچه این وثیقه معمولاً برای پرداخت شبانه روزی در دسترس نیست. اگر شخصی در نیمه شب دستگیر شود، باید وثیقه را در دفتر رسیدگی به وثیقه بپردازید، که اغلب 24 ساعت شبانه روز در مناطق اصلی باز است. وثیقه اجاره ای برای زندانی را از گروه حقوقی سون بخواهید.

اقدامات لازم برای تامین وثیقه

اگر فکر می کنید یکی از عزیزانتان دستگیر شده است، باید تلفن خود را نزدیک نگه دارید و در دسترس بمانید، زیرا ممکن است در هر زمانی تماس بگیرند. اگر تماس آنها را از دست بدهید، ممکن است ندانید که چه زمانی فرصت تماس مجدد را خواهند داشت. اگر تماسی دریافت کردید، اطلاعات زیر را بخواهید و با دقت یادداشت کنید:

 • کدام سرویس پلیس آنها را دستگیر کرد
 • جایی که در آنجا نگهداری می شوند
 • نام افسر مسئول پرونده آنها
 • مظنون به ارتکاب چه جنایتی هستند
 • بهترین شماره برای تماس با آنها

سپس می توانید با یک وکیل مدافع مورد اعتماد تماس بگیرید و این اطلاعات را در اختیار آنها قرار دهید و برای وثیقه اجاره ای برای زندانی اقدام کنید. وکلای گروه حقوقی سون می توانند برای شما این مراحل را طی کرده و خیالی آسوده را برای شما فراهم نمایند.

همچنین، یک دادگاه یا قاضی مجاز که قدرت رسیدگی به درخواست وثیقه را دارد، همچنین ممکن است به درخواستی برای تبدیل وثیقه کیفری رسیدگی کند. دادگاه یا قاضی مجاز رسیدگی کننده به درخواست تغییر می تواند آن را رد کند یا شرایط وثیقه را مطابق درخواست تغییر دهد.

چگونه یک وکیل می تواند در روند وثیقه کمک کند؟

 1. در حالی که می توانید خودتان بروید و برای عزیزتان وثیقه بگذارید، اما اگر در دادگاه حاضر نشد پول خود را پس نخواهید گرفت. همچنین ممکن است بیش از آنچه در جلسه اول وثیقه معین شده است به عنوان قرار وثیقه پرداخت کنید، زیرا گاهی اوقات وثیقه ممکن است با مبلغ بیش از حد تعیین شود. همیشه عاقلانه است که با یک وکیل مدافع که می تواند در این شرایط کمک کند، تماس بگیرید و برای وثیقه اجاره ای برای زندانی اقدام نمایید.

  یک وکیل می تواند با قاضی مذاکره کند و سعی کند عزیز شما را بر اساس تشخیص خود آزاد کند که نیازی به پرداخت اولیه برای آزادی ندارد. یک وکیل همچنین می تواند در جلسه وثیقه دادگاه از متهم برای کاهش یا حذف وثیقه وکالت کند. در این بین، وکیل مناسب، می تواند برای دفاع از عزیزان شما در برابر اتهامات جنایی آنها کار کند. شما می توانید هم اکنون برای هماهنگی مشاوره با کارشناسان سون تماس بگیرید.

  ممکن است که شرایط پرداخت وثیقه نقدی را نداشته و امکان دفاع از متهم را در خصوص کاهش قرار وثیقه نداشته باشید. در این شرایط، یک وکیل حرفه ای می تواند شما را یاری کرده و حجم بالایی از نگرانی را در چنین شرایط سختی از روی دوش شما بردارد. کافی است که شرایط خود را به وکلای گروه حقوقی سون بیان کرده و جهت وثیقه اجاره ای برای زندانی از این دفتر، اقدام کنید. در این جا هزینه ها کاملا مقرون به صرفه است.

 2. تغییرات در الزامات امنیتی مانند تغییر میزان یا منبع امنیت، که برای تضمین وثیقه شما نگهداری می شود.
 3. تغییرات در الزامات رفتاری مانند تغییر زمان مراجعه به پلیس، زندگی در آدرس دیگری یا تغییر مقررات منع رفت و آمد.

اگر در حال حاضر وثیقه ارائه کرده و به تبدیل وثیقه کیفری خود نیاز دارید، پس می توانید از خدمات گروه حقوقی سون استفاده کنید که در زمینه خود متخصص هستند و تجربه زیادی در رسیدگی به درخواست های وثیقه، درخواست های وثیقه مرخصی و درخواست های تغییر وثیقه دارند.

نقض شرط وثیقه می تواند عواقب جدی داشته باشد و ممکن است منجر به دستگیری نابهنگام شما شود. برای جلوگیری از نقض وثیقه، ممکن است بتوانید از دادگاه برای تغییر در وثیقه خود درخواست دهید. تیم وکلای سون اینجا هستند تا بهترین دفاع حقوقی را به شما ارائه دهند.

آنها بر روی یک حوزه قانون تمرکز و بخش کیفری تمرکز کرده و تا اطمینان حاصل کنند که دانش آنها از قوانین و رویه قضایی که اعمال می شود همیشه به روز است. وکلای سون، درخواست های وثیقه آخر هفته و درخواست های تبدیل وثیقه کیفری را به طور منظم تهیه و ارائه می کنند. اگر در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به تغییر شرایط وثیقه خود دارید، یکی از وکلای سون می تواند از طرف شما این امر را ترتیب دهد.

وثیقه اجاره ای برای زندانی
وثیقه اجاره ای برای زندانی
اجاره سند در کرج
مقالات

اجاره سند در کرج

گاهی اوقات ممکن است به افرادی که توسط دادگاه ها قرار وثیقه داده می شود، حتی توسط دادگاه عالی، باید روزها منتظر بمانند تا مقامات

ادامه مطلب »
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.