آزادی زندانی توسط کارگزار با اجاره سند

در پرونده های جنایی ، معمول است که یک قاضی برای آزادی متهم به پرداخت وثیقه دستور می دهد. با این حال، در برخی موارد، دادگاه ممکن است به دنبال تعیین وثیقه نامتناسب با جرم مورد ادعا باشد، یا ممکن است به طور کلی وثیقه را رد کند. بنابراین، اگر شما متهم به جرمی هستید، درک نقش وکیل در گرفتن وثیقه مهم است. وکلای باتجربه وثیقه در دفاتر حقوق، می توانند وکالت مؤثری را در جلسات وثیقه و در سراسر پرونده جنایی شما ارائه دهند. بنابراین، آزادی زندانی توسط کارگزار با اجاره سند ممکن است.

آزادی زندانی توسط کارگزار

اعمال وثیقه در پرونده های جنایی

طبق قانون، اعطای وثیقه در صلاحیت دادگاه است. پس از متهم شدن به یک جرم، او در یک جلسه مقدماتی در دادگاه حاضر می شود و طی آن به طور رسمی از اتهامات وارده به او مطلع می شود و ادعا می کند. . علاوه بر این، قاضی تعیین خواهد کرد که آیا فرد واجد شرایط آزادی پیش از محاکمه است یا خیر ، شرایط هر آزادی باید چگونه باشد.

به طور معمول، دادگاه حکمی را صادر می کند که میزان وثیقه ای را که متهم باید بپردازد تا پایان محاکمه خارج از زندان بماند، صادر می کند. در حالی که مبلغ وثیقه پیشنهادی برای هر جنایت توسط برنامه وثیقه تعیین شده است، این مبالغ فقط توصیه است و قاضی حقایق هر پرونده را ارزیابی می کند تا تعیین کند که آیا باید وثیقه را با مبلغی بالاتر یا کمتر از مبلغ پیشنهادی تعیین کند. یا به طور کلی وثیقه را برای آزادی زندانی توسط کارگزار رد کنید.

نقش وکیل در گرفتن وثیقه

  • از آنجایی که تصمیم در مورد اعطای یا رد وثیقه کاملاً به عهده قاضی است، شواهد ارائه شده به قاضی در حضور مقدماتی متهم برای به دست آوردن مبلغ عادلانه وثیقه حیاتی است. بنابراین، برای هر متهم کیفری توصیه می شود که در جلساتی که در آن بحث وثیقه مطرح می شود، یک وکیل مدافع مجرب برای بحث از جانب او به کار گیرد.

    وکیل می تواند هر مدرکی را که برای متهم مفید باشد، از قبیل شخصیت و ارتباط متهم با جامعه، فقدان سابقه کیفری متهم و عدم تهدید قبلی توسط متهم ارائه کند. علاوه بر این، اگر دادگاه قرار وثیقه صادر کند، اما متهم نتواند وثیقه بگذارد، وکیل می‌تواند با این استدلال که مبلغ وثیقه بر اساس حقایق مربوطه پرونده بیش از حد است، درخواست رسیدگی مجدد به وثیقه را ارائه کند تا آزادی زندانی توسط کارگزار صورت گیرد.

    دادگاه ادله و شهادت های اضافی را بررسی می کند و اگر شواهد را قانع کننده بداند ممکن است وثیقه را به مقدار کمتری کاهش دهد. در مواردی که دادگاه قرار وثیقه را رد کرده و قبل از محاکمه، قرار بازداشت متهم را صادر می کند، وکیل می تواند با تنظیم قرار دادخواست رسیدگی سریع به قرار بازداشت را بخواهد.

    حتی اگر قرار وثیقه مناسب باشد، در بیشتر موارد، برای متهم ضروری است که از طریق یک نماینده مجاز وثیقه، وثیقه وثیقه دریافت کند. وکلای مدافع جنایی این امکان را دارند تا با ماموران وثیقه صحبت کرده و متهمان را در تماس با نمایندگان قابل اعتماد و سهولت ارتباطات میان متهم و نماینده کمک کنند.

    آزادی به قید وثیقه در هر پرونده جنایی مهم است، زیرا به متهم اجازه می دهد تا بر تهیه دفاعیه و استفاده از حقوق خود تمرکز کند. در نتیجه، متهم باید در اسرع وقت یک وکیل برای کمک به روند دریافت وثیقه و آزادی زندانی توسط کارگزار داشته باشد.

اجازه سند توسط وکیل جنایی ماهر

وکلای دادگستری می توانند مهارت ها و تجربه خود را برای کمک به متهمان جنایتکار در کسب نتایج مطلوب تری نسبت به مواردی که وکالت نمی کردند، به کار گیرند. در دفاتر حقوقی، وکلای توانمند با استدلال موفقیت آمیز برای آزادی با وثیقه یا کاهش مبلغ بیش از حد وثیقه، به بسیاری از متهمان کمک می کنند.

در پرونده های جنایی واشنگتن، معمول است که یک قاضی برای آزادی دستور به پرداخت وثیقه می دهد. با این حال، در برخی موارد، دادگاه ممکن است به دنبال حکم وثیقه نامتناسب با جرم مورد ادعا باشد، یا ممکن است به طور کلی وثیقه را رد کند. آزادی زندانی توسط کارگزار می تواند راه حل مناسبی در چنین شرایطی باشد.

آزادی زندانی توسط کارگزار
آزادی زندانی توسط کارگزار
آزادی زندانی توسط کارگزار

تغییرات انقلابی در وثیقه

تغییرات ایجاد شده در وثیقه پلیس توسط قانون پلیس و جرم انقلابی هستند. این وقفه، آزادی عمل دفاعی را فراهم می کند تا از طرف موکل خود در رابطه با اعطای وثیقه مشروط به شرایط یا تداوم چنین شرایط وثیقه، بدون محدودیت رویه قضایی و بر اساس مفاد خود قانون، ارائه شود.

قانون فرصت کافی برای این امر، هم از لحاظ رویه ای و هم از نظر ماهوی، فراهم می کند و شرایط دفاع باید هر زمان که مناسب باشد، از این فرصت استفاده کند. اول از همه، اعطای وثیقه (در مقابل آزادی بدون قید و شرط متهم) اکنون باید استثنا باشد تا قاعده.

مگر اینکه شواهد کافی برای اتهام وجود داشته باشد، آزادی باید بدون قرار وثیقه باشد، یا اینکه افسر بازداشت متقاعد شود که آزادی متهم به قید وثیقه ضروری و متناسب در همه شرایط است (با در نظر گرفتن هر گونه شرایط وثیقه که ممکن است اعمال شود) و یک افسر درجه بازرس یا بالاتر، با در نظر گرفتن هرگونه وکالت توسط شخص یا وکیل آنها، اجازه آزادی به قید وثیقه و آزادی زندانی توسط کارگزار را می دهد.

به نظر می رسد واضح است که شرایط قانون اجازه نمی دهد که این ماده توسط بازرس یا اعطای اختیار از قبل دور زده شود. باید فرصتی برای نماینده دفاعی وجود داشته باشد تا به بازرس اظهارنظر کند. در صورت عدم رعایت این رویه و فراهم نشدن فرصتی برای ارائه این وکالت، اعطای وثیقه غیرقانونی بوده و قابل رسیدگی قضایی است.

از لحاظ عملی، این رویه فرصتی اجباری را برای نماینده دفاعی فراهم می‌کند تا اعطای وثیقه را به طور کلی به چالش بکشد تا هرگونه شرایط وثیقه ادعایی مانند اقامت یا تسلیم گذرنامه به طور خودکار فروکش کند. با این حال، البته اگر چنین چالشی ناموفق باشد، به هیچ وجه مانع از بازبینی مجدد و آزادی زندانی توسط کارگزار نمی شود.

سند اجاره ای برای آزادی متهم

در صورتی که به سند اجاره ای نیاز دارید تا بتوانید متهمی را از زندان آزاد کنید، می توانید از طریق گروه سون اقدام نمایید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اجاره سند در کرج
مقالات
اجاره سند در کرج

گاهی اوقات ممکن است به افرادی که توسط دادگاه ها قرار وثیقه داده می شود، حتی توسط دادگاه عالی، باید روزها منتظر بمانند تا مقامات

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.