سند اجاره ای در شهریار

اکثر افرادی که متهم به جرم هستند وثیقه می گیرند، یعنی تا زمان رسیدگی به دادگاه آزاد می شوند. دریافت وثیقه برای افرادی که متهم به جرم هستند بسیار رایج است. این بدان معنی است که آنها در زندان نخواهند بود، اما در عوض تا شروع پرونده دادگاه در جامعه آزاد می شوند. اگر آنها در بازداشت نگه داشته شوند، به این حالت بازداشت می گویند. می توان برای جلوگیری از زندانی شدن متهم تا جلسه محاکمه، برای سند اجاره ای در شهریار اقدام کرد.

سند اجاره ای در شهریار

اجاره سند برای متهم

اکثر افرادی که متهم به جرم هستند وثیقه دریافت می کنند، اما قوانینی برای کمک به ایمن نگه داشتن قربانیان وضع شده است. اگر نگران این هستید که فرد متهم ممکن است شما را تهدید کند یا به شما آسیب برساند، در اسرع وقت با پلیس صحبت کنید.

وثیقه چگونه کار می کند؟

افراد با وثیقه باید از قوانین (به نام شرایط) که توسط دادگاه تعیین شده است پیروی کنند و این شامل قوانینی است که به حفظ امنیت قربانیان و شاهدان جنایت کمک می کند. برخی از قوانین رایج برای قرار وثیقه عبارتند از:

 • موافقت با حضور در دادگاه هنگام شروع پرونده
 • عدم تماس با شما یا شاهدان دیگر
 • داشتن مشاوره یا درمان پزشکی
 • زندگی در یک آدرس خاص
 • گزارش به طور مرتب به ایستگاه پلیس گزارش

اگر متهم مقررات را رعایت نکند، وثیقه یا سند اجاره ای در شهریار قابل برداشت است. پلیس ممکن است از دادگاه تقاضای برداشت وثیقه کند و متهم را به بازداشتگاه بازگرداند.

وثیقه چگونه اعطا می شود؟

متهم باید برای قرار وثیقه اقدام کند. آنها می توانند این کار را در هر زمانی از زمانی که متهم به جرم شده اند تا زمانی که پرونده به دادگاه برود انجام دهند. در صورت عدم دریافت وثیقه می توانند مجددا درخواست دهند. آنها باید به دادگاه نشان دهند که از اولین باری که درخواست کردند، حقایق و شرایط جدیدی وجود دارد.

حتی اگر فرد به پلیس اعتراف کرده باشد که مرتکب جرم شده است، باز هم می تواند با قرار وثیقه آزاد شود. این به این دلیل است که قانون ویکتوریا می گوید که افراد تا زمانی که گناهشان در دادگاه ثابت نشود بی گناه هستند.

سند اجاره ای در شهریار
سند اجاره ای در شهریار
سند اجاره ای در شهریار

بازداشت

در صورت عدم دریافت وثیقه متهم در بازداشت به سر می برد. گاهی اوقات به این «بازداشت» یا «حبس در بازداشت» می گویند. یک متهم ممکن است در شرایط زیر بازداشت شود:

 • برای وثیقه اقدام نکند.
 • پلیس یا دادگاه از وثیقه رد شود.

در صورت اقتضای دادگاه نمی توانند ودیعه یا تضمینی ارائه کنند که قوانین یا شرایط وثیقه خود را رعایت کنند. سند اجاره ای در شهریار می تواند یک راه حل مناسب برای این گونه افراد باشد.

در حالی که یک متهم در بازداشت قرار می گیرد، آنها عبارتند از:

 • معمولاً به جای زندان عمومی در یک زندان نگهداری می شود
 • به طور کلی از مجرمانی که محکوم شده اند جدا نگهداری می شود.

در صورتی که متهم به ارتکاب جرم محکوم شود، مدت زمان بازداشت ممکن است به عنوان محکومیت وی محاسبه شود.

آیا قربانیان یا شاهدان می توانند در مورد وثیقه نظری داشته باشند؟

قبل از اعطای وثیقه، دادگاه باید احساس شما نسبت به آزادی متهم را بررسی کند. پلیس باید به شما بگوید:

 • اگر متهم به ارتکاب جرم علیه شما به قید وثیقه آزاد شود.
 • هر شرایطی که از شما یا خانواده شما در برابر فرد متهم محافظت کند.
 • شما باید به پلیس بگویید که می خواهید این اطلاعات را دریافت کنید.

درخواست وثیقه را می توان رد کرد؟

اگر پلیس یا دادگاه معتقد باشند که خطر غیرقابل قبولی وجود دارد که متهم ممکن است از وثیقه رد شود. در این حالت، سند اجاره ای در شهریار نیز چاره ساز نیست.

 • در دادگاه حاضر نشود.
 • در حین وثیقه مرتکب جرایم دیگری شوند.
 • امنیت یا رفاه عمومی را به خطر می اندازد.
 • دخالت شهود در پرونده دادگاه ایجاد شود
 • شرایط شهود و پرونده ایمن نگه داشته شود.

حفظ ایمنی شهود و افراد درگیر پرونده

ایمنی شما مهم است و کارهایی وجود دارد که می توان برای بهبود آن انجام داد. اگر در معرض خطر فوری هستید با پلیس تماس بگیرید. اگر نگران هستید که فرد متهم شما یا خانواده شما را تهدید کند یا به شما آسیب برساند، با افسر پلیسی که مسئول پرونده شماست تماس بگیرید.

حفظ ایمنی شهود و افراد درگیر پرونده

ایمنی شما مهم است و کارهایی وجود دارد که می توان برای بهبود آن انجام داد. اگر در معرض خطر فوری هستید با پلیس تماس بگیرید. اگر نگران هستید که فرد متهم شما یا خانواده شما را تهدید کند یا به شما آسیب برساند، با افسر پلیسی که مسئول پرونده شماست تماس بگیرید.

عدم تسلیم به وثیقه

متهم می تواند مشمول قرار وثیقه ای باشد که توسط پلیس یا دادگاه در طول مدت تحقیقات و رسیدگی دادگاه تعیین می شود. هر کس به قید وثیقه آزاد شود، وظیفه دارد در آینده در دادگاه حاضر شود (تسلیم شود). می توان با تهیه سند اجاره ای در شهریار ، برای آزادی متهم اقدام کرد. اما اگر تا تاریخ دادگاه حاضر نشوند مرتکب جرم شده است.

مجازات عدم تسلیم وثیقه چیست؟

تسلیم نشدن به وثیقه جرم سنگینی است. حداکثر مجازات 12 ماه حبس است. دادگاه با ارزیابی مقصر بودن مجرم و میزان آسیب یا آسیب احتمالی ناشی از عدم تسلیم وی، مجازات را محاسبه می کند. مقصر بودن، ارزیابی این است که فرد تا چه اندازه برای این تخلف قابل سرزنش بوده است. اگر مجرم عمداً اقدام به طفره رفتن یا تأخیر در اجرای عدالت کند، مقصرتر خواهد بود و اگر تلاشی برای تسلیم وثیقه داشته باشد، کمتر مقصر خواهد بود.

میزان آسیب وارده بستگی به نوع دادگاهی دارد که قرار است فرد تسلیم شود و به تأخیر و سطح اختلالی که ناشی از عدم تسلیم آنها بوده است. عدم حضور در جلسه دادگاه کیفری، جدی تر از عدم حضور در جلسه دادگاه است. این بدان دلیل است که نوع جرایمی که در دادگاه رسیدگی می شود، احتمالاً جدی تر است. اختلال می تواند شامل جلوگیری از رسیدگی به پرونده ها، اتلاف وقت دادگاه و ایجاد ناراحتی برای قربانیان یا شاهدان باشد.

آزادی با قید ارائه وثیقه

متخلفان با محدودیت های زیادی برای آزادی خود مواجه خواهند شد. تنها زمانی که کسی واقعاً می‌تواند از دادگاه «آزاد» شود، زمانی است که یا تبرئه می‌شود، یعنی زمانی که بی‌گناه شناخته شده است، یا زمانی که مرخصی بدون قید و شرط دریافت می‌کند. ضمن آن که می توان با سند اجاره ای در شهریار نیز برای آزادی اقدام کرد.

اگر به آنها حکم اجتماعی صادر شود، باید تا 12 محدودیت را برای خود رعایت کنند، مانند انجام کار بدون مزد تا 300 ساعت، رعایت مقررات منع رفت و آمد، ممنوعیت رفتن به مکان‌های خاص یا انجام فعالیت‌های خاص یا نظارت توسط سازمان. سرویس آزمایشی.

یک مجازات تعلیقی که به مجرم فرصت اصلاح روش‌های خود را می‌دهد، با محدودیت‌های مشابهی همراه است و در صورت ارتکاب جرم دیگری یا عدم رعایت الزامات، می‌تواند روانه زندان شود. حتی اگر مجرمان مرخصی مشروط دریافت کنند، اگر مرتکب جرم دیگری شوند، می توانند خود را در دادگاه ببینند تا برای جرم جدید و جرم اصلی محکوم شوند. برای دریافت سند اجاره ای در شهریار، با گروه سون در تماس باشید.

 

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
وکیل خوب پرونده کیفری
مقالات
وکیل خوب پرونده کیفری

وکیل خوب پرونده کیفری که به عنوان وکیل مدافع جنایی نیز شناخته می شود، از افرادی که به ارتکاب جرم متهم شده اند دفاع می

ادامه مطلب »
وثیقه خروج از کشور
مقالات
وثیقه خروج از کشور

جرایم به دو بخش جرم قابل وثیقه و جرم غیر قابل وثیقه تقسیم می‌شوند. به نوع جرایمی که در آن به متهم وثیقه اعطا می

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.