اجاره سند برای وام

با عرض پوزش این خدمت فعلا در دسترس نمی باشد.

گروه سون

پرداخت هزینه های قابل توجهی مانند هزینه تحصیل در خارج از کشور، عروسی، بازسازی خانه یا هزینه های پزشکی می تواند چالش برانگیز باشد. کارت اعتباری شما ممکن است برای پرداخت این هزینه ها کافی نباشد. در چنین مواقعی، دارایی‌های شما مانند خانه، مفید است. شما می توانید برای این دارایی ها درخواست وام بدهید. اما در صورتی که سند ملکی در دست ندارید، می توانید از اجاره سند برای وام استفاده کنید. در این خصوص، از خدمات گروه سون بهره مند شوید.

اجاره سند برای وام

وام رهنی

وام رهنی یک وام تضمین شده است که می توانید با ارائه دارایی یا دارایی خود به عنوان وثیقه از آن استفاده کنید. اموال شما تا زمانی که مبلغ وام به طور کامل بازپرداخت نشود، به عنوان تضمین نزد وام دهنده باقی می ماند. نرخ بهره ارائه شده در چنین وام تضمین شده ای معمولاً در مقایسه با نرخ بهره وام های بدون تضمین کمتر است. زیرا وام دهنده به دلیل وجود وثیقه ریسک کمتری دارد.

وام در مقابل اموال چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، وام در مقابل ملک، وامی است که با در نظر گرفتن اموال شما به عنوان وثیقه برای تایید وام، سود حاصل می شود. ملک مورد نظر می تواند زمین، خانه یا فضای تجاری باشد. انتخاب وام در مقابل ملک می تواند کاملاً سودمند باشد. این یک راه ساده برای در دسترس قرار دادن وجوه در زمان نیاز است. اجاره سند برای وام به شما امکان می دهد از وام با مبلغ بالاتر برای مدت طولانی تر استفاده کنید، در نتیجه اطمینان و سهولت بازپرداخت وام را ارائه می دهد.

ویژگی ها و مزایای وام در مقابل اموال

بسیاری از بانک ها، وام هایی را در مقابل املاک با نرخ بهره رقابتی ارائه می دهد تا بتوانید بدون دردسر رویاهای خود را تحقق بخشید. متقاضی باید مالک واقعی ملک ارائه شده به عنوان تضمین باشد. حداقل سن متقاضی باید حداقل 21 سال بوده و حقوق بگیر یا خوداشتغال با منبع درآمد ثابت و منظم باشد.

جعل اسناد
جعل اسناد
جعل اسناد

مدارک مورد نیاز برای وام در مقابل ملک

در اینجا لیستی از اسنادی است که باید هنگام درخواست وام در مقابل ملک در دسترس داشته باشید. همراه با اجاره سند برای وام ، یک کپی از فرم درخواست تکمیل شده، مدرک شناسایی، نشانی مدرک محل سکونت و محل کار ، یک کپی از هر قبض آب و برق، فیش حقوق برای سه ماه اخیر، صورتحسابهای بانکی برای شش ماه گذشته که منعکس کننده حقوق دریافتی و بازپرداخت های جاری است، سند مالکیت اصلی ملک ارائه شده به عنوان رهن سند نیاز است.

مدارک مورد نیاز برای تایید وام برای افراد خوداشتغال

یک کپی از فرم درخواست تکمیل شده، اثبات مدارک شناسایی،  نشانی محل اقامت و دفتر یا کپی هر قبض آب و برق، بایگانی درآمد سه سال قبل، صورت حساب بانکی در شش ماه گذشته، اصل سند مالکیت ملک ارائه شده به عنوان وثیقه، رسید پرداخت آخرین عوارض آب، عوارض شهرداری را می توان نام برد.

چگونه می توان برای وام ملکی اقدام کرد؟

درخواست وام در مقابل ملک از بانک بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید اسناد شما برای درخواست وام 100٪ دقیق و صحیح هستند. فرم درخواست وام را با دقت پر کنید و دو عکس اخیر در اندازه پاسپورت خود را همراه با اجاره سند برای وام پیوست نمایید.

تمام اسناد درخواستی را ارائه کرده و فرم و مدارک پیوست شده را در نزدیکترین شعبه بانک خود تحویل دهید. روند درخواست وام آغاز می شود.

نکات مهم در درخواست وام

مواردی که باید در هنگام درخواست وام در مقابل املاک رعایت کنید، بشرح ذیل آمده است.

ملک باید عاری از اختلاف باشد.

قبل از درخواست وام، مطمئن شوید که ملکی که به عنوان وثیقه ارائه می دهید، عاری از هرگونه اختلاف است. اسناد ملکی نامشخص و اختلاف بین مالکان برای مالکیت می تواند باعث رد درخواست وام شود. اجاره سند برای وام را از طریق کارشناسان سون دنبال کنید.

مبلغ وام باید قابل مدیریت باشد.

هیچ کس به جز شما درک بهتری از نحوه مدیریت امور مالی خود ندارد. بنابراین، برای مبلغ وامی که می دانید توانایی بازپرداخت آن را دارید، درخواست دهید. بانک بر اساس وثیقه ارائه شده وام صادر می کند. با این حال، آنها از همه وام گیرندگان انتظار دارند که اقساط را به موقع پرداخت کنند. پیش‌فرض در پرداخت‌ها می‌تواند باعث ایجاد مشکل در مسیر بانک شود.

تصدی مناسب را انتخاب نمایید.

مهم است که هنگام برنامه ریزی برای اجاره سند برای وام ، ظرفیت بازپرداخت و نرخ بهره را در نظر داشته باشید. می‌توانید از ابزار ماشین‌حساب استفاده کنید تا دریابید بر اساس نرخ بهره و مبلغ وام به وام‌دهنده چه بدهی دارید. این ابزار می تواند به شما در انتخاب بانک مناسب کمک کند.

ارزش ملک خود را بررسی کنید.

قبل از درخواست وام حتما این کار را انجام دهید. بانک تنها در صورتی که ملک بیش از 3 سال قبل خریداری شده باشد، به ارزش فروش ملک و نه ارزش بازار آن وام می دهد. در صورت خرید در مدت 3 سال کمتر از ارزش ثبت شده یا ارزش فروش در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، شما واجد شرایط استفاده از 60 درصد ارزش پذیرفته شده توسط بانک به عنوان وام هستید. بنابراین، قبل از تصمیم گیری اجاره سند برای وام ، مسائل مالی را با دقت بررسی کنید.

انتخاب بانک مناسب برای وام

گرفتن وام مسکن یک تصمیم بزرگ است و نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. بانک می داند که چقدر برای تحقق رویاهای خود تلاش می کنید و وام های مقرون به صرفه به شما ارائه می دهد. همچنین معیارهای واجد شرایط بودن آسان، حداقل اسناد و پرداخت سریع وام در صورت تایید را ارائه می دهد.

می توانید از ماشین حساب وام مسکن، برای درک قسط هایی که هر ماه پرداخت می کنید، استفاده نمایید. به این ترتیب، می توانید در مورد مدت تصدی و مبلغ وام مناسب تصمیم بگیرید و قبل از درخواست برای وام و اقدام برای اجاره سند برای وام ، پول خود را برنامه ریزی کنید. بدین ترتیب، کل فرآیند دریافت وام برای شما آسان خواهد شد تا بتوانید با حداقل دردسر به امور مالی مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
وکیل خوب پرونده کیفری
مقالات
وکیل خوب پرونده کیفری

وکیل خوب پرونده کیفری که به عنوان وکیل مدافع جنایی نیز شناخته می شود، از افرادی که به ارتکاب جرم متهم شده اند دفاع می

ادامه مطلب »
سند اجاره ای در شهریار
مقالات
سند اجاره ای در شهریار

اکثر افرادی که متهم به جرم هستند وثیقه می گیرند، یعنی تا زمان رسیدگی به دادگاه آزاد می شوند. دریافت وثیقه برای افرادی که متهم

ادامه مطلب »
وثیقه خروج از کشور
مقالات
وثیقه خروج از کشور

جرایم به دو بخش جرم قابل وثیقه و جرم غیر قابل وثیقه تقسیم می‌شوند. به نوع جرایمی که در آن به متهم وثیقه اعطا می

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.