اجاره سند در کرج

گاهی اوقات ممکن است به افرادی که توسط دادگاه ها قرار وثیقه داده می شود، حتی توسط دادگاه عالی، باید روزها منتظر بمانند تا مقامات زندان آنها را آزاد کنند، در این شرایط، می توان از یک وکیل مجرب برای آزادی اقدام کرد. اما اگر متهم امکان پرداخت وثیقه نقدی و یا ارائه سند ملکی برای وثیقه را ندارد، تنها راه چاره استفاده از سند اجاره ای است. در صورتی که در کرج ساکن هستید، می توانید برای اجاره سند در کرج به گروه سون مراجعه کرده و سند کارشناسی شده را از ایشان دریافت کنید.

اجاره سند در کرج

حقوق آزادی از زندان متهم

هیچ فردی را بدون ترتیبات قانونی و به حکم دادگاه، نمی توان از آزادی شخصی محروم کرد. این حق اساسی برای هر فرد، شهروندان و خارجیان به طور یکسان صرف نظر از مذهب، نژاد، جنسیت یا محل تولد در دسترس است.

دولت می تواند این حق اساسی را با برخی مقررات قانونی مانند قوانین بازداشت پیشگیرانه محدود کند. قانون اساسی بودن قوانین بازداشت پیشگیرانه مسئله متفاوتی است. در اینجا ما فقط نگران حفاظت از آزادی شخصی در برابر اعمال خودسرانه و غیر منطقی قدرت هستیم.

اگرچه «قانون کیفری و آیین دادرسی» موضوع فهرست همزمان در قانون اساسی است، ما یک رویه مشترک در سراسر کشور برای آزادی زندانیان پس از تأمین وثیقه نداریم. فقدان رویه ثابت در سراسر کشور و محدودیت زمانی یا دستورالعمل های یکسان برای انجام وظایف و مسئولیت ها توسط مقامات دادگاه، پلیس و زندان منجر به نقض حقوق اساسی آزادی شخصی زندانیان می شود. با این حال می توانید برای اجاره سند در کرج با گروه سون در تماس باشید.

دلایل تاخیر غیرقانونی در آزادی چیست؟

  • قرار کفالت

    هر کس خواهان آزادی از بازداشت است باید تقاضای وثیقه را به دادگاه صالح تقدیم کند. در صورتی که رئیس دادگاه صالح از دلایل درخواست کفالت رضایت داشته باشد، می تواند به نفع متهم قرار وثیقه صادر کند. قرار وثیقه جزء مهمی از قرار وثیقه است و بدون قرار وثیقه نمی توان قرار وثیقه را در دادگاه ارائه کرد.

    این حکم اولین علت تاخیر در آزادی حتی در صورت مجاز بودن وثیقه متقاضی است. هیچ روند ثابتی برای اولویت دادن به قرار وثیقه توسط دادگاه وجود ندارد، بنابراین این روند در برخی موارد از یک روز تا یک هفته طول می کشد. می توانید برای اجاره سند در کرج اقدام کرده و سریع تر از زندان آزاد شوید.

شرایط تجهیز مبلغ تضمین

دادگاه برای اطمینان از مساعدت متهم در تحقیقات و دادرسی، شرط ارائه وجه ضمانت را تعیین می کند. دادگاه ها در گذشته شاهد افزایش وثیقه بوده اند. به نوعی افسران فکر می کردند که اعمال مقدار بیشتری ضمانت احتمال فرار را کاهش می دهد. اما این یک راهکار مناسب نیست.

به طور کلی، اجرای حکم دادگاه برای برخی افراد چندان جدی نیست، اما برای کارگران فقیر که هیچ گونه ارتباط محلی یا پیشینه مالی کافی ندارند، سخت است. اگر می خواهید برای اجاره سند در کرج اقدام کنید، با گروه سون تماس بگیرید.

تأیید پلیس

دادگاه پس از ارائه شرایط قرار وثیقه جهت احراز آدرس متهم به کلانتری مربوطه دستور می دهد. از آنجایی که هیچ دوره زمانی تعیین شده ای برای تأیید نشانی ها توسط هیچ قانونی در حال حاضر وجود ندارد، پلیس چندان عجله نمی کند. البته این مطلب کلی نیست و همواره استثناهایی وجود دارد.

اجاره سند در کرج
اجاره سند در کرج
اجاره سند در کرج

مقامات زندان

قوانین و مقررات مقامات زندان برای پرونده هایی با جرم های مختلف متفاوت است. ارتباط مجازی بین مقامات زندان، دادگاه‌ها و پلیس هنوز غیرقابل تصور است، هنگامی که مقامات زندان منتظر دستور آزادی هستند. بسیاری از مقامات زندان دستور آزادی را فقط تا پنج بعد از ظهر می پذیرند و زندانیان را فقط بعد از ساعت 5 بعد از ظهر آزاد می کنند.  این در حالی است که اجاره سند در کرج نیز خود نیاز به زمان دارد.

اگر دستور آزادی به تعویق بیفتد و بعد از ساعت 17 به مقامات برسد، زندانی روز بعد بعد از ساعت 17 آزاد می شود. این یعنی آزادی آن زندانی تقریباً 24 ساعت به حالت تعلیق درآمده است.

حضور فناوری در روند دادگاه ها

امروزه در عصر تکنولوژی پیشرفته و اینترنت به سر می بریم و امکان انتقال هر نوع سفارش یا سندی در میکروثانیه از هر نقطه ای از جهان وجود دارد. قوه قضاییه باید استفاده از فناوری مانند بارگذاری دستورات، تأیید پلیس و ارسال حکم آزادی به مقامات زندان را به رسمیت بشناسد.

این مراحل تشریفات یا تحویل اجاره سند در کرج، نباید بیش از 24 ساعت پس از اعلام قرار وثیقه توسط دادگاه ها به طول انجامد. نه تنها قرار وثیقه باید در مورد دستورات همه دادگاه های تابعه اعمال شود، بلکه فرآیند شروع شده از حکم وثیقه نیز باید در تمامی سطوح یکسان شود.

حتی اگر این تشریفات بیش از 24 ساعت در زمان آزادی زندانی به طول انجامد، باید مقرراتی در مورد مجازات مالی یا جزایی مقامات مسئول و پرداخت غرامت به قربانی وجود داشته باشد. در نهایت، قبل از اعمال ضمانت، دادگاه ها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که شرایط مالی و منطقه ای مانع از حق زندانی برای دریافت وثیقه نمی شود.

شما می توانید به راحتی برای اجاره سند در کرج اقدام کرده و سند اجاره ای را برای آزادی زندانی ارائه کنید. در گروه سون، سندهای ارائه شده تماما دارای اعتبار بوده و اصالت لازم را داشته و کاملا کارشناسی شده است. کارشناسان گروه سون، مشاوره های لازم را در ابتدا ارائه کرده و متناسب با پرونده متهم، اقدامات لازم برای اجاره وثیقه را انجام می دهند.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.