مزیت های اجاره سند برای متهم

اگر یکی از عزیزانتان در زندان است، ممکن است لازم باشد برای آزادی او تا زمان دادگاه وثیقه بگذارید. با این حال، مبلغ وثیقه می تواند بسیار زیاد باشد، آنقدر زیاد که پرداخت آن دشوار شود. در شرایطی مانند این، استفاده از مزیت های اجاره سند ممکن است بهترین گزینه شما باشد. در زیر برخی از مزایا و معایب استفاده از وثیقه‌گذار برای کمک به تصمیم‌گیری آورده شده است.

مزیت های اجاره سند

مزیت شماره 1: گزینه های پرداخت

بزرگترین مزیت استفاده از وثیقه، گزینه های پرداختی است که در دسترس شماست. دلیل اصلی استفاده شخصی از وثیقه این است که در حال حاضر قادر به پرداخت مبلغ وثیقه نباشد. به جای ماندن یکی از عزیزان خود در زندان، می توانید از خدمات سند اجاره ای استفاده کنید. اکثر خدمات ضمانت نامه به شما امکان می دهند با استفاده از یک طرح پرداخت، مبلغ را بازپرداخت کنید.

با چنین سیستمی، به جای تلاش برای پس انداز کافی پول، می توانید وثیقه خود را با هزینه ای کوچکتر پرداخت کنید. قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده از مزیت های اجاره سند و وثیقه، باید با آنها در مورد گزینه های پرداخت آنها صحبت کنید تا بتوانید ببینید چه چیزی در دسترس شماست.

مزیت شماره 2: گزینه ارزان تر

  • علاوه بر ارائه گزینه های پرداخت، اوراق وثیقه ارزان تر از وثیقه نقدی است. این بدان دلیل است که ضامن وثیقه کسی است که پول وثیقه را پرداخت می کند. به جای پرداخت کل مبلغ وثیقه، درصدی از وثیقه را به عنوان کارمزد به وثیقه گذار می پردازید. در بسیاری از موارد، مبلغی که به عنوان کارمزد می پردازید کمتر از مبلغ اولیه وثیقه است که به طور قابل توجهی استطاعت آن را آسان تر می کند.

مزیت شماره 3: در دسترس بودن ثابت

از دیگر مزیت های اجاره سند و وثیقه در دسترس بودن آنهاست. اکثر خدمات وثیقه همواره در دسترس هستند.

مزیت شماره 4: آزادی در زندان

در نهایت، استفاده از وثیقه تماماً در مورد تضمین آزادی زندان است. گذراندن هر مقدار زمان در زندان ناخوشایند است و استفاده از خدمات وثیقه به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که عزیزان شما یک دقیقه بیشتر از نیاز خود را در آنجا سپری نمی کنند.

خدمات وثیقه به سرعت کار می کند تا وثیقه مورد نیاز شما را به دست آورد و از زندان آزاد شود. اگر برای سپردن وثیقه عجله دارید و در حال حاضر پول ندارید، به خدمات اجاره وثیقه گروه سون مراجعه کنید.

مزیت های اجاره سند
مزیت های اجاره سند
مزیت های اجاره سند

نکات مهم در ارائه وثیقه

نکات مهم در ارائه وثیقه

البته استفاده از مزیت های اجاره سند دارای چند اشکال نیز هست. شاید بزرگترین ایراد این باشد که شما تمام پول خود را پس نخواهید گرفت. وقتی خودتان وثیقه را پرداخت می کنید، پس از حضور متهم در جلسه دادگاه، این پول را پس می گیرید.

تیم اساساً وثیقه ای است که دادگاه برای اطمینان از بازگشت فرد آزاد شده از زندان به دادگاه نگه می دارد. وقتی از خدمات وثیقه استفاده می‌کنید، از شما هزینه می‌گیرند. این هزینه معمولاً حدود 10٪ است اما به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

مهم نیست که در دادگاه چه اتفاقی بیفتد، در پایان این هزینه را دریافت نخواهید کرد. بنابراین، شما باید تصمیم بگیرید که آیا ترجیح می‌دهید هزینه‌ای کمتر، اما غیرقابل استرداد به عنوان وثیقه بپردازید یا کل مبلغ وثیقه، که بعداً می‌توانید آن را پس بگیرید. البته باید گفت در شرایطی که امکان پرداخت نقدی و یا تحویل سند به دادگاه را ندارید ، بهترین گزینه استفاده از مزیت های اجاره سند است.

کیفیت عامل وثیقه

در نهایت، همه وثیقه داران برابر عمل نمی کنند. قبل از اینکه تصمیم به استفاده از وثیقه بگیرید، مهم است که ضامنی را پیدا کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید. گروه سون، سابقه خدمات با کیفیت و به موقع را به متقاضیان دارد.

آنها هر کاری که از دستشان بر می آید انجام می دهند تا به عزیز شما کمک کنند تا به موقع از زندان آزاد شود تا بتواند در زمانی که منتظر تاریخ دادگاه است، نزد شما برگردد. برای استفاده از مزیت های اجاره سند یا هر گونه سوالی که دارید، همین امروز با گروه سون تماس بگیرید.

 

پلیس شما را دستگیر کرده است، بعد چه اتفاقی می افتد؟

این تماسی است که هیچ کس نمی خواهد آن را دریافت کند. پلیس یکی از عزیزان را دستگیر کرده است و آنها به کمک شما نیاز دارند. چه پدر و مادر، فرزند، همسر یا سایر اعضای خانواده باشید، دانستن اینکه یکی از نزدیکان شما پشت میله های زندان است می تواند دردناک باشد.

دلیل دستگیری آنها هرچه که باشد، درک اینکه چه اتفاقی می افتد و بهترین اقداماتی که می توانید برای کمک به آنها بردارید بسیار مهم است. در اینجا استفاده از مزیت های اجاره سند مهم ترین اقدام است.

دستگیری متهم

دستگیری اولین گام در روند گاه طولانی عدالت کیفری است. اگر از طرف عزیزتان در زندان تماسی دریافت می‌کنید، این بخش از فرآیند است. در حال حاضر، پلیس احتمالا آنها را در حبس موقت نگه داشته است. در برخی موارد، پلیس ممکن است آنها را به جای نگهداری در ایستگاه، به یک زندان محلی منتقل کند.

در بیشتر موارد، پلیس دستگیرشدگان را در یک سلول نگهداری در ایستگاه قرار می دهد و قرار وثیقه موقت تعیین می کند. بر خلاف وثیقه تعیین شده توسط قضات، این برنامه غیر اختیاری است. پلیس هیچ کنترلی روی مبالغ ندارد.

به خاطر داشته باشید که مزیت های اجاره سند و برنامه وثیقه معمولاً فقط برای جنایات نسبتاً جزئی یا بزهکاری در دسترس است. برای مثال، اگر پلیس شما را به دلیل تخلفات رانندگی در بازداشت نگه داشته باشد، احتمالاً یک وثیقه اولیه برای آنها تعیین شده است. برای جرایم شدیدتر، قاضی در مراحل بعدی قرار وثیقه را تعیین می کند.

برای آنکه شما یا عزیزانتان، تجربه در زندان ماندن را بدست نیاورید، بهتر است برای سند اجاره ای اقدام کرده و با پرداخت هزینه اندکی در مقایسه با پرداخت اصل وثیقه، آزادی خود و عزیزانتان را بخرید. در این خصوص می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان سون دریافت کنید.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در tumblr
Tumblr
اجاره سند در کرج
مقالات
اجاره سند در کرج

گاهی اوقات ممکن است به افرادی که توسط دادگاه ها قرار وثیقه داده می شود، حتی توسط دادگاه عالی، باید روزها منتظر بمانند تا مقامات

ادامه مطلب »

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.